Szybki rozwój digitalizacji, postęp techniki, a przy tym coraz większe wymagania klientów cyfrowych wpłynęły na powstanie kolejnej odsłony FinTech Digital Congress.

W dniach 23-24 listopada 2017 r. w Hotelu Westin, w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Kongresu skierowanego do przedstawicieli dojrzałego sektora finansowego, ale również start-upów, inwestorów, którzy interesują się branżą fintech i wdrażaniem nowoczesnych technologii do usług finansowych.

W agendzie jesiennej odsłony wydarzenia znalazły się zagadnienia dotyczące najnowszych trendów w branży fintech oraz obszarów ich działalności w CEE. Podczas dwóch dni Kongresu pojawią się tematy związane z cyberbezpieczeństwem, blockchain, RegTech, PSD2, transakcjami fintech i ICO, AI, big data oraz machine learning. Jakie korzyści płyną z branży fintech? Jak zhumanizować technologie? Na te i inne pytania padnie odpowiedzą prelegenci podczas trzeciej edycji FinTech Digital Congress.

Nad wysokim poziomem merytorycznym konferencji sprawuje opiekę Rada Programowa, którą tworzą m.in.:

  • Zbigniew Jagiełło, Honorowy Przewodniczący Rady Programowej, Prezes Zarządu, PKO Bank Polski
  • Tomasz Czechowicz, Przewodniczącego Rady Programowej, Prezes Zarządu, MCI Capital
  • Cezary Stypułkowski, Honorowy Przewodniczący Rady Programowej, Prezes Zarządu, mBank
  • Marcin Petrykowski, Wiceprzewodniczący Rady Programowej, Dyrektor Zarządzający, S&P Global

FinTech Digital Congress odbywa się symultanicznie z drugą edycją InsurTech Digital Congress, poświęconą wdrażaniu nowoczesnych technologii do branży ubezpieczeniowej.

Zapraszamy do zapoznania się z foto i wideorelacją z II FinTech Digital Congress, który w maju odbył się jako jedna z 3 ścieżek FutureTech Congress.