Think global, Go global, czyli FinTech & InsurTech Digital Congress

Wzrastające tempo innowacji oraz rozwoju technologicznego, sprawiło że współczesnym organizacjom przyszło funkcjonować w niezwykle konkurencyjnym i nieprzewidywalnym środowisku rynku globalnego. Największą wartością jest umiejętność elastycznej adaptacji do zmieniającego się otoczenia. Konieczne staje się wykorzystanie nadarzających się szans w otoczeniu biznesowym. Aby efektywnie wykorzystać potencjał szybko rozwijającego się rynku, trzeba edukować swoich pracowników tak, aby nie … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej IV edycji InsurTech Digital Congress

W dniu 2 lipca 2018 r. w Restauracji White One w Warszawie, odbyło się posiedzenie Rady Programowej IV edycji InsurTech Digital Congress. Dzięki wysłuchaniu opinii kluczowych ekspertów z branży ubezpieczeń został wybrany zakres tematyczny jesiennej edycji wydarzenia. Telemedycyna to z pewnością jedna z ważniejszych kwestii, która jest bliska osobom zainteresowanym nowoczesnymi technologiami w branży ubezpieczeń. … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej V edycji FinTech Digital Congress

W dniu 28 czerwca 2018 r. w The Westin Warsaw Hotel w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej V edycji FinTech Digital Congress. Spotkanie poprowadził Marcin Petrykowski, Przewodniczący Rady Programowej, Dyrektor Zarządzający, S&P Global. Kluczowi eksperci rozmawiali na temat zakresu merytorycznego Kongresu poświęconego technologicznych rozwiązaniom dla finansów. Jedną z propozycji nowości w agendzie jesiennego wydarzenia … Czytaj więcej »

Cyberimplant dla dinozaura, czyli podsumowanie InsurTech Digital Congress

W pogoni za innowacjamiW dniach 10–11 maja 2018 r. w The Westin Warsaw Hotel odbyła się IV edycja FinTech Digital Congress i III edycja InsurTech Digital Congress. To najważniejsze wydarzenia w tej części Europy dotyczące nowoczesnych, technologicznych rozwiązań w branży ubezpieczeniowej i finansowej. Kongres rozpoczęła część wspólna, po której nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne … Czytaj więcej »

Cyberimplant dla dinozaura, czyli podsumowanie InsurTech Digital Congress

Wielka Gala FinTech & InsurTech Night

10 maja 2018 r. w The Westin Warsaw Hotel, odbyła się Wielka Gala FinTech & InsurTech Night. Podczas wydarzenia zostały wręczone statuetki w ramach konkursu FinTech & InsurTech Awards. Wydarzenie poprowadził Marcin Prokop. Wśród laureatów konkursu FinTech & InsurTech Awards znaleźli się: Best Payment Solution – TubaPay – zintegrowane płatności kartowe w ubezpieczeniach Za doskonałe … Czytaj więcej »

Technologiczne rozwiązania branży ubezpieczeniowej i finansowej, czyli FinTech & InsurTech Digital Congress.

W dniach 10-11 maja 2018 r. w The Westin Warsaw Hotel odbyła się IV edycja FinTech Digital Congress i III edycja InsurTech Digital Congress. To najważniejsze wydarzenia w tej części Europy dotyczące nowoczesnych, technologicznych rozwiązań w branży ubezpieczeniowej i finansowej. Kongres rozpoczęła część wspólna, po której nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne – dotyczącą ubezpieczeń … Czytaj więcej »

Przyszłość płatności – czy pożegnamy się z gotówką?

Płatności cyfrowe to już stały element naszego codziennego życia. Korzystamy z nich coraz częściej, dzięki nowoczesnym technologiom, które sprawiły, że są nie tylko wygodne, ale również bezpieczne. Gotówka wciąż jeszcze jest w obiegu, choć wiele osób uznaje ją za „gatunek skazany na wymarcie”, podobnie jak plastikowe karty płatnicze. Jednak to świat cyfrowych płatności – zarówno … Czytaj więcej »