Posiedzenie Rady Programowej 6. FinTech Digital Congress

12 lutego 2019 roku odbyło się Posiedzenie Rady Programowej 6. edycji FinTech Digital Congress. Spotkanie miało na celu wyłonienie trendów, dostrzeżenie problemów i wskazanie możliwości rozwoju, które będą stanowić podstawę agendy. Wszystko po to, aby dobrze odzwierciedlić aktualny stan innowacji w sektorze finansowym i dostarczyć jak najwięcej inspiracji przyszłym uczestnikom. Dzięki żywym i merytorycznym dyskusjom, … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej 5. edycji InsurTech Digital Congress

22 grudnia 2019 r odbyło się Posiedzenie Rady Programowej 5. edycji InsurTech Digital Congress. Spotkanie miało na celu ustalenie zakresu merytorycznego, na podstawie którego powstanie program wiosennej odsłony wydarzenia. Nad przebiegiem obrad, sprawowało pieczę dwóch współprzewodniczących, Witold Jaworski i Cezary Świerszcz. Dwie godziny merytorycznych dyskusji, pozwoliły nakreślić ramy agendy 5. odsłony kongresu. Problem start-upów na … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej 5. edycji InsurTech Digital Congress

Global thinking podczas FinTech & InsurTech Digital Congress

13 – 14 listopada 2018 r., w hotelu Westin w Warszawie, odbył się FinTech & InsurTech Digital Congress. Dzięki praktycznym rozwiązaniom przedstawionym przez pionierów branży fintech i insurtech z 13 krajów, wydarzenie pokazało jak funkcjonować w niezwykle konkurencyjnym i nieprzewidywalnym środowisku rynku globalnego.  Merytoryczna agenda, ponad 100 najwybitniejszych ekspertów w roli prelegentów i networking z … Czytaj więcej »

Think global, Go global, czyli FinTech & InsurTech Digital Congress

Wzrastające tempo innowacji oraz rozwoju technologicznego, sprawiło że współczesnym organizacjom przyszło funkcjonować w niezwykle konkurencyjnym i nieprzewidywalnym środowisku rynku globalnego. Największą wartością jest umiejętność elastycznej adaptacji do zmieniającego się otoczenia. Konieczne staje się wykorzystanie nadarzających się szans w otoczeniu biznesowym. Aby efektywnie wykorzystać potencjał szybko rozwijającego się rynku, trzeba edukować swoich pracowników tak, aby nie … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej IV edycji InsurTech Digital Congress

W dniu 2 lipca 2018 r. w Restauracji White One w Warszawie, odbyło się posiedzenie Rady Programowej IV edycji InsurTech Digital Congress. Dzięki wysłuchaniu opinii kluczowych ekspertów z branży ubezpieczeń został wybrany zakres tematyczny jesiennej edycji wydarzenia. Telemedycyna to z pewnością jedna z ważniejszych kwestii, która jest bliska osobom zainteresowanym nowoczesnymi technologiami w branży ubezpieczeń. … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej V edycji FinTech Digital Congress

W dniu 28 czerwca 2018 r. w The Westin Warsaw Hotel w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej V edycji FinTech Digital Congress. Spotkanie poprowadził Marcin Petrykowski, Przewodniczący Rady Programowej, Dyrektor Zarządzający, S&P Global. Kluczowi eksperci rozmawiali na temat zakresu merytorycznego Kongresu poświęconego technologicznych rozwiązaniom dla finansów. Jedną z propozycji nowości w agendzie jesiennego wydarzenia … Czytaj więcej »