Cyberimplant dla dinozaura, czyli podsumowanie InsurTech Digital Congress

W pogoni za innowacjamiW dniach 10–11 maja 2018 r. w The Westin Warsaw Hotel odbyła się IV edycja FinTech Digital Congress i III edycja InsurTech Digital Congress. To najważniejsze wydarzenia w tej części Europy dotyczące nowoczesnych, technologicznych rozwiązań w branży ubezpieczeniowej i finansowej. Kongres rozpoczęła część wspólna, po której nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne … Czytaj więcej »

Cyberimplant dla dinozaura, czyli podsumowanie InsurTech Digital Congress

Wielka Gala FinTech & InsurTech Night

10 maja 2018 r. w The Westin Warsaw Hotel, odbyła się Wielka Gala FinTech & InsurTech Night. Podczas wydarzenia zostały wręczone statuetki w ramach konkursu FinTech & InsurTech Awards. Wydarzenie poprowadził Marcin Prokop. Wśród laureatów konkursu FinTech & InsurTech Awards znaleźli się: Best Payment Solution – TubaPay – zintegrowane płatności kartowe w ubezpieczeniach Za doskonałe … Czytaj więcej »

Technologiczne rozwiązania branży ubezpieczeniowej i finansowej, czyli FinTech & InsurTech Digital Congress.

W dniach 10-11 maja 2018 r. w The Westin Warsaw Hotel odbyła się IV edycja FinTech Digital Congress i III edycja InsurTech Digital Congress. To najważniejsze wydarzenia w tej części Europy dotyczące nowoczesnych, technologicznych rozwiązań w branży ubezpieczeniowej i finansowej. Kongres rozpoczęła część wspólna, po której nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne – dotyczącą ubezpieczeń … Czytaj więcej »

Przyszłość płatności – czy pożegnamy się z gotówką?

Płatności cyfrowe to już stały element naszego codziennego życia. Korzystamy z nich coraz częściej, dzięki nowoczesnym technologiom, które sprawiły, że są nie tylko wygodne, ale również bezpieczne. Gotówka wciąż jeszcze jest w obiegu, choć wiele osób uznaje ją za „gatunek skazany na wymarcie”, podobnie jak plastikowe karty płatnicze. Jednak to świat cyfrowych płatności – zarówno … Czytaj więcej »

Allrisk allriskowi nierówny

Wstęp Warto rozwijać produkty i wypracowywać przewagi swoich produktów nad konkurencją, ale szczególnie ważne w tym procesie jest komunikowanie tych przewag do sieci sprzedaży. Ubezpieczyciele pamiętajcie, że każda przewaga waszego produktu nad produktem konkurencyjnego ubezpieczyciela, jeżeli nie jest używana jako argument sprzedażowy przez agenta, pozostanie jedynie obciążeniem i kosztem dla waszej firmy w postaci wypłacanych … Czytaj więcej »

FinTech & InsurTech Digital Congress – Trendy w sektorze FinTech i InsurTech

Krajowe sektory FinTech oraz InsurTech dynamicznie się rozwijają. Polskie firmy stają się atrakcyjnymi partnerami biznesowymi na arenie międzynarodowej. Jakie są aktualne trendy światowego rynku? 10 i 11 maja podczas wiosennej edycji FinTech & InsurTech Digital Congress światowi eksperci będą rozmawiać na temat przyszłości sektora finansów i ubezpieczeń. Odpowiedź na zmiany rynku 10 i 11 maja … Czytaj więcej »