III FinTech Digital Congress

W dniach 23-24 listopada 2017 r. w warszawskim Hotelu Westin odbyła się III edycja FinTech Digital Congress – wydarzenia zrzeszającego uczestników i twórców dynamicznie rosnącej branży fintech w tym przedstawicieli dojrzałego sektora finansowego, start-upów oraz inwestorów i przedstawicieli funduszy inwestycyjnych. Miniona edycja zgromadziła 475 uczestników, którzy wzięli udział w 6 panelach dyskusyjnych, 2 firechat’ach oraz … Czytaj więcej »

III FinTech Digital Congress

Szybki rozwój digitalizacji, postęp techniki, a przy tym coraz większe wymagania klientów cyfrowych wpłynęły na powstanie kolejnej odsłony FinTech Digital Congress. W dniach 23-24 listopada 2017 r. w Hotelu Westin, w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Kongresu skierowanego do przedstawicieli dojrzałego sektora finansowego, ale również start-upów, inwestorów, którzy interesują się branżą fintech i wdrażaniem nowoczesnych … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej III FinTech Digital Congress 11.07.2017 r.

11 lipca 2017 r. w Restauracji Amber Room w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej III FinTech Digital Congress. Spotkaniu przewodniczył Tomasz Czechowicz (MCI Capital) oraz Marcin Petrykowski (S&P Global). Podczas posiedzenia zostały wyłonione główne obszary oraz zagadnienia, które znajdą się w agendzie jesiennej edycji Wydarzenia. Już niebawem przedstawimy Państwu szczegółowy program III … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej FinTech Digital Congress

Dnia 2 marca 2017 r. w „Pałacu Sobańskich” w Warszawie, odbyło się posiedzenie Rady Programowej II edycji FinTech Digital Congress. W trakcie spotkania pod przewodnictwem Przewodniczącego Rady Programowej Tomasza Czechowicza, Partnera Zarządzającego, MCI Capital ustalono ramy programu nadchodzącej edycji Wydarzenia, która odbędzie się 24-25 maja br. Podczas obrad obecni byli m.in. Andrzej Basiak, Prezes Zarządu, … Czytaj więcej »

FinTech – naturalny przeciwnik bankowości czy jej osobisty trener?

Sektor FinTech, czyli internetowe usługi finansowe, rozwija się w niezwykle dynamicznym tempie, i to zarówno w kontekście liczby podmiotów obecnych na rynku, jak i wielkości inwestycji. W skali globalnej inwestycje w przedsięwzięcia związane z FinTech w 2013 wyniosły ok. 3 mld dolarów. W 2018, zgodnie z prognozami, mają sięgnąć nawet 8 mld dolarów, co daje … Czytaj więcej »

FinTech Digital Congress CEE

W dniach 22-23 listopada 2016 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbył się FinTech Digital Congress CEE, który skupił przedstawicieli dojrzałego sektora finansowego, start-upów, firm wyzywających tradycyjne modele biznesowe, inwestorów, funduszy private equity oraz rynku kapitałowego. Wydarzenie zgromadziło 527 uczestników, którzy uczestniczyli w 6 panelach dyskusyjnych, 16 wystąpieniach indywidulanych oraz 4 fire chatach, w których … Czytaj więcej »