FinTech & InsurTech Digital Congress. Innovation for a better future.

19 i 20 listopada w Sheraton Warsaw Hotel odbył się FinTech & InsurTech Digital Congress. Ponad 600 uczestników wysłuchało inspirujących debat, use-case’ów oraz prezentacji podczas 2 dni kongresu. Tematem przewodnim jesiennej się edycji była przede wszystkim kwestia szeroko rozumianej różnorodności i innowacyjności. Hasło “diversity” było widoczne w całej dwudniowej agendzie. Podczas wydarzenia eksperci zwrócili uwagę … Czytaj więcej »

Rada Programowa 6.edycji InsurTech Digital Congress (3 lipca 2019)

3 lipca 2019 r. odbyło się Posiedzenie Rady Programowej 6. edycji InsurTech Digital Congress. Rada, składająca się z najważniejszych przedstawicieli tradycyjnych towarzystw ubezpieczeniowych , Insurtechów oraz dystrybutorów cyfrowych rozwiązań zebrała się, aby ustalić zakres merytoryczny programu jesiennej edycji wydarzenia. Kongres odbędzie się 19 i 20 listopada 2019 r., w Sheraton Warsaw Hotel. 6. edycja InsurTech … Czytaj więcej »

Jak uprościć sprzedaż produktów finansowych? Najlepsze praktyki i przykłady

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego sprzedaż produktów finansowych jest taka trudna? Po pierwsze, często są to produkty “niewidzialne”, które nie mają swojego fizycznego przedstawienia. Klient trzyma w ręku polisę, czyli zbiór tekstu, który jest dość skomplikowany. Po drugie: nikt nie czuje przyjemności z czytania polisy ubezpieczeniowej, a produkt sam w sobie nie jest atrakcyjny … Czytaj więcej »
Jak uprościć sprzedaż produktów finansowych? Najlepsze praktyki i przykłady

FinTech & InsurTech Night

9 maja 2019 r. o godz. 19:00 w Hotelu Arche Krakowska odbyła Wielka Gala FinTech & InsurTech Night, podczas której wręczono statuetki w Konkursie FinTech & InsurTech Awards. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 150 polskich i zagranicznych przedstawicieli branży fintech, insurtech, tradycyjnej bankowości i ubezpieczeń, firm świadczących usługi dla tych branż oraz administracji. Laureaci za rok … Czytaj więcej »