Trendy biznesowe i budowanie wartości – 9. FinTech & 8 InsurTech Digital Congress

18-19 marca 2021 r. odbył się 9. FinTech & 8 InsurTech Digital Congress. Prawie 500 uczestników dołączyło do wydarzenia w formie online, w ramach którego zaprezentowane zostały merytoryczne wystąpienia oraz debaty skupione na aktualnych trendach oraz przyszłości branży fintech i insurtech w Polsce. Kongres zainaugurował swoim wystąpieniem Marcin Petrykowski, Przewodniczący Rady Programowej FinTech Digital Congress, … Czytaj więcej »

Trendy biznesowe i budowanie wartości – 9. FinTech & 8 InsurTech Digital Congress

FinTech & InsurTech Digital Congress – The Industry View

9. FinTech & 8. InsurTech Digital Congress odbędzie się w dniach 18-19 marca 2021 r. w hotelu Sheraton Grand Warsaw. Kongres zostanie zrealizowany w formule hybrydowej, która łączy elementy tradycyjnego kongresu oraz aktywności online na dedykowanej platformie. Podczas wiosennej edycji wydarzenia grono prelegentów kontynuować będzie dyskusję dotyczącą najważniejszych treści dla  rozwoju rynku finansowego, biznesu ubezpieczeniowego … Czytaj więcej »

FinTech & InsurTech Digital Congress – The Industry View

Spotkanie Rady Programowej 9. FinTech Digital Congress i 8. InsurTech Digital Congress (9 grudnia 2020 r.)

9 grudnia 2020 r. odbyło się zdalne posiedzenie Rady Programowej FinTech & InsurTech Digital Congress. Celem spotkania było określenie istotnych dla sektorów fintech i insurtech zagadnień, które utworzą agendę wydarzenia zaplanowanego na 18-19 marca 2021 r. Kongres odbędzie się w Sheraton Grand Warsaw i zrealizowany zostanie w formule hybrydowej. Za punkt wyjścia do dyskusji podczas … Czytaj więcej »

8. FinTech i 7. InsurTech Digital Congress – przyszłość sektora fintech i insurtech w Polsce

28-29 września 2020 odbył się 8. FinTech i 7. InsurTech Digital Congress. Z uczestnikami wydarzenia spotkaliśmy się po raz pierwszy w formule hybrydowej, łączącej elementy tradycyjnego kongresu w hotelu Sheraton Grand Warsaw oraz aktywności online na dedykowanej platformie. Podczas dwóch dni wydarzenia tematyka merytorycznych prezentacji oraz debat skupiona była na przyszłości branży fintech i insurtech … Czytaj więcej »

FinTech & InsurTech Digital Congress w formule hybrydowej – bezpieczna i wygodna forma zdobycia wiedzy!

FinTech & InsurTech Digital Congress odbędzie się w dniach 28-29 września 2020 r. Nowa rzeczywistość ostatnich miesięcy z jaką przyszło nam wszystkim się zmierzyć dała początek nowej formule wydarzenia. Po raz pierwszy kongres zrealizowany zostanie w formie hybrydowej, która łączy tradycyjne spotkanie z aktywnością online na dedykowanej platformie. Dzięki temu zdołamy kontynuować ideę kongresu, zachowując … Czytaj więcej »