Spotkanie Rady Programowej 9. FinTech Digital Congress i 8. InsurTech Digital Congress (9 grudnia 2020 r.)

9 grudnia 2020 r. odbyło się zdalne posiedzenie Rady Programowej FinTech & InsurTech Digital Congress. Celem spotkania było określenie istotnych dla sektorów fintech i insurtech zagadnień, które utworzą agendę wydarzenia zaplanowanego na 18-19 marca 2021 r. Kongres odbędzie się w Sheraton Grand Warsaw i zrealizowany zostanie w formule hybrydowej. Za punkt wyjścia do dyskusji podczas … Czytaj więcej »

8. FinTech i 7. InsurTech Digital Congress – przyszłość sektora fintech i insurtech w Polsce

28-29 września 2020 odbył się 8. FinTech i 7. InsurTech Digital Congress. Z uczestnikami wydarzenia spotkaliśmy się po raz pierwszy w formule hybrydowej, łączącej elementy tradycyjnego kongresu w hotelu Sheraton Grand Warsaw oraz aktywności online na dedykowanej platformie. Podczas dwóch dni wydarzenia tematyka merytorycznych prezentacji oraz debat skupiona była na przyszłości branży fintech i insurtech … Czytaj więcej »

FinTech & InsurTech Digital Congress w formule hybrydowej – bezpieczna i wygodna forma zdobycia wiedzy!

FinTech & InsurTech Digital Congress odbędzie się w dniach 28-29 września 2020 r. Nowa rzeczywistość ostatnich miesięcy z jaką przyszło nam wszystkim się zmierzyć dała początek nowej formule wydarzenia. Po raz pierwszy kongres zrealizowany zostanie w formie hybrydowej, która łączy tradycyjne spotkanie z aktywnością online na dedykowanej platformie. Dzięki temu zdołamy kontynuować ideę kongresu, zachowując … Czytaj więcej »

Spotkanie Rady Programowej 8. FinTech Digital Congress i 7. InsurTech Digital Congress (15 lipca 2020 r.)

15 lipca 2020 odbyło się posiedzenie Rady Programowej FinTech & InsurTech Digital Congress, po raz pierwszy zorganizowane w formule online. Głównym celem spotkania była aktualizacja zagadnień programowych 8. FinTech Digital Congress i 7. InsurTech Digital Congress, zaplanowanych na 28-29 września 2020 r. w Sheraton Grand Warsaw. Wydarzenie zostanie zrealizowane w formie hybrydowej, która połączy elementy … Czytaj więcej »

Spotkanie Rady Programowej 8. FinTech Digital Congress i 7. InsurTech Digital Congress (15 lipca 2020 r.)

FinTech & InsurTech Digital Congress 100% ONLINE – bezpieczna i wygodna forma zdobycia wiedzy!

FinTech & InsurTech Digital Congress odbędzie się w dniach 6-7 lipca 2020 r. Nowa rzeczywistość ostatnich miesięcy z jaką przyszło nam wszystkim się zmierzyć dała początek nowej formuły wydarzenia. Po raz pierwszy spotkamy się w świecie ONLINE. Wśród tematów lipcowego wydarzenia znajdą się najistotniejsze treści dla rozwoju polskiej gospodarki, rozwoju rynku finansowego i biznesu ubezpieczeniowego. … Czytaj więcej »

Spotkanie Rady Programowej 8.edycji FinTech Digital Congress (31 stycznia 2020 r.)

31 stycznia 2020 r. na Bulwarach Wiślanych odbyło się Posiedzenie Rady Programowej 8. edycji FinTech Digital Congress. Spotkanie miało na celu wyodrębnienie głównych tematów wiosennej edycji wydarzenia. Kongres odbędzie się 25-26 maja 2020 r. w Marriott Warsaw Hotel. Wydarzenie odbędzie się jednocześnie z InsurTech Digital Congress. Spotkanie Rady Programowej poprowadził Marcin Petrykowski, Dyrektor Zarządzający, S&P … Czytaj więcej »