Laureaci FinTech & InsurTech Awards 2023


FINTECH & INSURTECH AWARDS
LAUREACI 2023

FINTECH AWARD

🏆 UNCAPPED – Za imponującą trakcję, która pozwoliła w ciągu trzech lat od założenia, zebrać prawie 120 mln USD od inwestorów, nie licząc kapitału dłużnego, którego jest pewnie znacznie więcej, a także bardzo błyskawiczne reakcje na zablokowanie kont wielu startupow w banku SVB w Londynie, dzięki czemu młode Uncapped sfinansowało pożyczki na „dziesiątki milionów dolarów” podczas zaledwie jednego weekendu.

INSURTECH AWARD

🏆 LAVEN – Laven jest twórcą i dystrybutorem produktu ubezpieczeniowego. Tworzy komplementarne ubezpieczenia zdrowotne dla Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz finalnie dla Klientów. Laven jest insurtechem dającym rynkowi ubezpieczeniowemu cały Ekosystem potrzebny do oferowania ubezpieczeń Zdrowotnych Komplementarnych.

BEST PAYMENT SOLUTION

🏆 ALLEGRO MERCHANT FINANCE – Allegro Merchant Finance to unikalne na świecie rozwiązanie finansowe dla Sprzedawców handlujących na Allegro. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii i analizie behawioralnej, Allegro wspólnie z Partnerem PragmaGO oferuje Sprzedawcom dostęp do bardzo prostego i intuicyjnego procesu finansowania ich biznesu na Platformie od kupna towaru, poprzez wypłatę zaliczki z wystawionych ofert aż po zapłacie za prowizję. Dzięki tej usłudze, Sprzedawcy notują wyższe wyniki sprzedażowe, wzmacniają stabilność finansową oraz zwiększają konkurencyjność swoich ofert bez angażowania gotówki.

ISTRATEGIC COOPERATION AWARD

🏆 DELOITTE & QUANTEE – Laureatami w kategorii Strategic Cooperation Award zostają Deloitte i Quantee, których partnerstwo opiera się na doświadczeniu i kompetencjach aktuarialnych firmy doradczej oraz innowacjach w wycenie produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez rozwiązanie insurtech’u. Firmy wspólnie wspierają ubezpieczycieli na całym świecie w procesie transformacji rozwiązań taryfikacyjnych przy wykorzystaniu nowatorskich metod umożliwiających bardziej zindywidualizowane podejście do ryzyka, oczekiwań klientów oraz aktualnej dynamiki rynkowej.

Śledź nasze wydarzenie


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej